Ana Sayfa Yazılım

Yazılım

Yazılım alanındaki son dakika haberleri ve daha fazlasını bizimle keşfet…

fiyuva-sanal-asistan

Türkiye’nin Yeni Sanal Asistanı: FİYUVA

0
FİYUVA platformu; alıcıların firması, sitesi veya diğer alanlarda ihtiyaç duyduğu hizmetleri sağlayan bir platformdur. FİYUVA Türkiye'nin yeni sanal asistanı olma yolunda ilerleyiş göstermektedir. 12 Kasım 2020 tarihinde hizmetlerini kullanıcılarına açmış ve güvenilir sipariş oluşturma imkânını yürürlüğe koymuştur.
yapay-zeka-yapamadigi-seyler

Yapay Zeka ve Hala Yapamadığı 6 Şey

0
Her gün ilerleyen teknoloji yapay zekayı mükemmelleştirecek mi yoksa bunun bir sonu var mı hala bilmiyoruz. Ancak Big Data ’da bile kullanılan yapay zeka hiç değilse şimdilik her şeyi yapamıyor. Sizin için bu yazımızda yapay zekanın yapamadığı 6 şeyden bahsettik.
msvcp140-dll-hatasi-cozumu-nedir-nasil-yapilir

Msvcp140.dll Yazılım Hatasının Çözümü Nedir?

0
Msvcp140.dll yazılım hatası genellikle PUBG oynamak isteyen oyuncuların son dönemde sıkça gördüğü bir hata olmaktadır. Bu yazımızda siz kullanıcılara msvcp140.dll Nedir ve Yazılım Hatasının Çözümü Nasıl Yapılır? sorularını cevaplayacağız.
growth-hacking

Growth Hacking Nedir?

0
Growth Hacking, tam olarak kelime anlamı ''growth'' diğer bir deyişle büyüme ile ''hacking'' kısa, çarpıcı ve akılcı kelimelerinin birleşmesi ile oluşan ve '' büyüme için inovatif yollar keşfetme'' anlamını taşıyan bir sözcüktür
yazilim-ve-programlama-dili

Yazılıma Hangi Programlama Dilini Öğrenerek Başlamalıyız?

0
Yazılım dünyasına adım atmak isteyen birçok kişinin aklında aynı soru olmaktadır: Hangi programlama dili ile yazılıma başlamalıyım? Bu soruya cevap aramadan önce bilmeniz gereken şey çok sayıda programlama dili olduğudur. Bu durumda bir seçim yapabilmeniz için detaylı bilgilere sahip olmalısınız.
attrib

Attrib Komutunu Kullanarak Klasörleri Gizleme Veya Gösterme

0
Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda, cihazınızın birçok farklı bilgisini Komut İstemi sayfası üzerinden düzenleyebileceğiniz bir komut vardır. Bu komutlardan biri Attrib komutudur. Bu komutun sizler için nedir, ne işe yarar, nasıl kullanılır gibi merak edilen sorularını cevaplayarak bilmeniz gereken detayları anlatacağız.
dagitilmis-hizmet-reddi

Dağıtılmış Hizmet Reddi Saldırısı (DDoS) Nedir?

0
Dağıtılmış hizmet reddi (DDoS) saldırısı, internetteki en güçlü silahlardan biridir. Bir web sitesinin "bilgisayar korsanları tarafından kapatıldığını" duyduğunuzda, bu genellikle bir DDoS saldırısının kurbanı olduğu anlamına gelir.
derin-ogrenme-algoritmasi

Derin Öğrenme Algoritması Nedir, Nerelerde Kullanılır?

0
Derin öğrenme algoritması inceleme içeriğiyle karşınızdayız.

Popüler İçerikler