Ücretsiz oyun ve uygulama denildiğinde Play Stor adeta bir okyanus gibi. Android kullanıcıları için milyonlarca uygulamanın sergilendiği Play Stor ‘da uygulamalar indirme sayısı ise 2020 yılı itibariyle Apple ‘ı geride bırakarak üç katına çıktı yani 28.3 milyara ulaştı.

Android kullanıcıları için çok kısa süreliğine ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan hit olmuş ücretsiz oyun ve uygulama listesini sizler için derledik. Aralarında zevkinize uygun oyunlar ve işlevsel uygulamalar bulabileceğinizi umuyoruz.

Eğer aralarında dikkatinizi çeken uygulamalar varsa elinizi çabuk tutmanızı tavsiye ederiz. Zira belirttiğimiz gibi sınırlı bir süre için ücretsiz olarak kullanıcıların beğenisine sunulmuş durumdalar. Hazırsanız listemize başlayalım.

Ücretsiz Mobil Uygulamalar

Simpan- Note Various Needs

Verimlilik kategorisinde karşımıza çıkan bu mobil uygulama not alma ve görevlerinizi kaydederek ilerleme kaydedebileceğiniz bir uygulama. Ücretliyken fiyatı 11,99 TL olan bu uygulamanın boyutu ise 12 MB yani çok yer kaplayan bir uygulama değil. 

Basit ama şık bir arayüze sahip olan uygulama an itibariyle ücretsiz ve +10 bin kişi telefonuna indirmiş. 4.6 puanı gayet başarılı sonuçlar verdiğini ortaya koyuyor.

Özellikle kolayca kullanabileceğiniz bir not alma uygulaması arıyorsanız tam size göre.

Learn Computer Science, IT, Programming(Coding)

Eğitim kategorisi altında hizmete sunulan bu mobil uygulama bilgisayar programlama öğrenmeye yönelik bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor.

Ücretliyken 12,99 TL’den satışa sunulan uygulamanın boyutu 14 MB. İstediğiniz programlama dilini seçip öğrenebiliyorsunuz.

Bunun yanı sıra bilişim dünyasıyla ilgili yeni gelişmeleri ve haberleri de an be an takip edebiliyorsunuz. Arayüzü kullanışlı, temayı arzunuza göre değiştirebiliyorsunuz. Değerlendirmesi ise biraz düşük kalmış, an itibariyle 3,5. An itibariyle +1 bin kişi indirmiş.

Eğer programlama dili ile ilgileniyorsanız elinizi çabuk tutun çünkü sadece 4 günlüğüne ücretsiz kalacak.

Ücretsiz Oyun Arayanlar İçin

Pachoink!

Play Stor ‘da kısa süreliğine ücretsiz olan oyunlardan size ilk sunduğumuz Pachoink adlı oyun klasik oyunlar bölümünde yer alıyor ve 75 MB lık bir boyuta sahip ve +1 bin kişi indirmiş.

Değerlendirmesi şimdilik 4.0. Tek dokunuşlu kontrole sahip oyunda çeşitli engelleri ve tuzakları aşmaya çalışıyorsunuz. Ücretliyken 12,99 TL’den satışa sunulmuş.

Basit bir kullanışa sahip oyunda 50’den fazla seviye bulunuyor. Basit ve zaman geçirmek için eğlenceli oyunlardan hoşlanıyorsanız şans verebilirsiniz. Sadece 1 gün daha ücretsiz.

Survival Derby 3D- Car Racing & Runnig Game

14 MB lık bir alan kaplayan bu oyun Arcade kategorisinde. Araba yarışı ve kovalamaca temalı bir uygulama.

Ücretliyken 5,79 TL’den satışa sunulan oyunu şimdiye kadar +100 bin kişi indirmiş ve 4,5 değerlendirme puanıyla umut vadediyor. Ücretsiz kalma süresi ise 5 gün.

LeagueMon

Bir diğer ücretsiz oyun RPG kategorisinde ve 4,5 puanlaması var. +1 bin kişinin indirdiği bu oyunda karakterinizle çeşitli düşmanlarınızı alt etmeye çalışıyorsunuz.

Sadece 6 gün ücretsiz kalacağı belirlenen bu oyunun tekrar ücretli olduğunda fiyatı yeniden 17,99 TL olacak.

Buff Knight Advanced

60 MB’lık RPG kategorisinde olan bu oyunda 2 boyutlu bir evrende çeşitli canavarlarla mücadele ediyorsunuz.  Özel yeteneklerle karakterinizi yükseltebiliyorsunuz.

Basit ve zaman geçirmelik bir oyun. 6 gün boyunca ücretsiz olacak ve sonrasında tekrardan fiyatı 11,99 TL olacak.

Hero Shooter : Hunter Of Zombie World

181 MB lık Aksiyon kategorisindeki bu oyun şu ana kadar +10 bin kişi tarafından indirilmiş ve ücretsiz olma süresi 5 gün.

Ücretli olduktan sonraki fiyatı ise 17,99 TL olacak. 4,3 puanlık bu oyunda salgın nedeniyle zombiye dönüşen insanlar arasında mücadele etmenizi konu alıyor. Yeteneklerinizi geliştirerek karakterinizi de yükseltebiliyorsunuz.

Front Armies

Son oyunumuz ise Strateji oyunu. Şu ana kadar +1 bin kişi indirmiş ve puanlaması 3,9. Ücretli hali 19,99 TL olan oyunun  android kullanıcılarına özel ücretsiz kalma süresi 5 günle sınırlı.

Klasik bir Strateji oyunu, kendi üssünüzü kurup genişletiyorsunuz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz