the-last-of-us

The Last of Us: Part 2, ABD’de En Fazla Satan Üçüncü...

0
Bu, NPD Group'un son raporuna göre, Naughty Dog oyunu Sony’nin birinci taraf oyunlarının gerçek dolar satışlarında yalnızca Marvel’ın Spider-Man’i ve 2018’deki God of War’un arkasında olduğunu gösteriyor.
worlds-edge-apex-legends

World’s Edge Apex Legends Sezon 6 Değişiklikleri

0
Apex Legends'a gelen yeni karakter ve diğer içeriğe ek olarak Sezon 6: Boosted, World's Edge için de bol miktarda harita değişikliği getirecek. Oyun, diğer haritalarda da yenilikler sunacak.
oyuncular-icin-pc-programlari

Oyuncuların İhtiyaç Duyacağı Oyun Programları

0
Programlar yalnızca genel oyun deneyiminize yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda bilgisayarınızın sorunsuz ve verimli bir şekilde çalışmasını da sağlayabilir. İşte her oyuncunun sahip olması gereken en iyi ücretsiz bilgisayar programları için seçtiklerimiz.
assassins-creed-valhalla

Assassin’s Creed Valhalla fragmanı, Eivor’a daha yakından bakış sağlıyor

0
Oyunun kahramanı Eivor hakkında daha fazla bilgi AC Valhalla yazımızda yer alıyor. Burada karakterin suikastçilerle ilişkisi, cinsiyetleri ve görünüşlerini kişiselleştirmenin mümkün olup olmadığı hakkında bilgi bulacaksınız.
fifa-21-ozellikleri

FIFA 21’in yeni özellikleri neler olacak?

0
Next Level, duyarlı dokunsal geri bildirim, daha hızlı yükleme süreleri, oyunun daha gerçekçi görünmesini sağlamak için geliştirilmiş bir aydınlatma sistemi, oyuncuların daha sürükleyici bir stadyum deneyimi için mekansal ses ve oyuncuların daha fazla gerçek hayattaki halleri yansıtılacak.
google-stadia-nedir

Google Stadia nedir, beklentileri karşılayacak mı?

0
Alışılagelmiş oyun konsollarına benzemeyen bir platformun doğuşuna tanık oluyoruz: Google Stadia