Marvel yapımının en sevilen karakterlerinden biri olan Deadpool karakterini anlatan üçüncü film heyecanla bekleniyor. İzleyiciler hem filmi hem de karakteri çok beğeniyor. Marvel tarafından henüz Deadpool serisinde bulunacak karakterler ile ilgili bir açıklama gelmiş değil. Ancak gerek serinin akışı gerekse Marvel filmlerindeki diğer filmlerden yola çıkarak birkaç tahminde bulunabiliriz. Bu yazımızda sizler için Marvel’ın çok merak edilen filmi Deadpool 3’te yer alması muhtemel Marvel karakterlerini derledik.

deadpool

Wolverine

Marvel tarafından yaratılan bir başka karakter de Wolverine, yani Logan. Logan’ın hikayesi film olarak beyaz perdeye geldiğinde de oldukça beğenilmişti. Seriyi göz önüne aldığımızda Wolverine hikayenin baş karakterlerinden ya da daha doğrusu olay örgüsünü etkileyecek bir yerde olmasa bile yine de hikayede yer alması muhtemel karakterlerden biri.

wolverine

Daken

Daken Marvel okuyucularının yakından tanıdığı bir karakter. Wolverine ve Itsu’nun oğlu olan Daken oldukça depresif bir karakter. Marvel seyircilerini çok da bilinmeyen çizgi roman karakterleri ile tanıştırmayı özellikle de son dönemlerde çok seviyor. Bu nedenle eğer film içinde Daken’ın yer aldığını görürsek çok da şaşırmayız.

daken

Negasonic Teenage Warhead

İzleyiciler için yabancı olmayan bir karakter Negasonic Teeanage Warhead. İlk filmde rolü oldukça fazla olup ikinci filmde ise daha az gördüğümüz bu karakterin üçüncü filmde yer alması oldukça makul. Bunun yanı sıra özellikle Z kuşağı izleyicinin kendisi ile özdeşleştirebildiği bir karakter olmasıyla da film için doğru bir tercih olacaktır.

negasonic

Evil Deadpool

Evil nereden çıktı sorusunu akıllara getiren bir karakter. Hemen toparlayalım, Marvel çizgi romanlarında yüzlerce hatta binlerce Deadpool karakteri var. Evil Deadpool ise Deadpool’un Frankestein hali. Evil Deadpool karşılaşması fazlasıyla heyecanlı olacaktır. Film kadrosunda bu karakteri de görürseniz şaşırmayın.

evil-deadpool

Gambit

Son zamanlarda Marvel’ın serilerine Gambit’in de eklenmesi konuşuluyor. Eğer Gambit hakkında da bir seri çekilecekse Marvel’ın seyirciyi Gambit ile tanıştırmak için film içinde yer vermesi akıllıca olacaktır.

gambit

Minister Sinister

Minister Sinister karakteri alışık olduğumuz bir “iyi mutant” tiplemesi değil. Telepatik güçlere sahip bir şeytan adeta. Film içinde Minister Sinister’ın bulunması bir iyi – kötü karşıtlığı yaratıp keyifli aksiyon sahnelerini seyircinin önüne getirebilir.

minister-sinister

Nick Fury

Nick Fury Avengers serisi ile tanıdığımız bir karakter. Aslında Avengers aynı evrende değil. Ancak bu iki evreni küçük bir kesişim kümesine sokmak iki serinin de izleyicilerinin hoşuna gidecektir.

nick-fury

Stryfe

İzleyiciler Stryfe’yi aslında biliyor, tip olarak. Kendisi Cable karakterinin klonu ancak daha da kötü hali. İlk olarak hastalıklara bir çare olsun diye yaratılan Stryfe sonrasında başka insanların eline geçer ve adeta bir ölüm makinesine dönüşür. Tahminlere göre Styrfe film içinde yer alırsa yanında Evil Deadpool karakteri de olacak.

Captain America

Amerikan dış politikasının temsil eden ve elinde kalkanla gezen Captain America yıllarca Avengers ekibine liderlik etmiş ve sonrasında beyaz perdeden uzaklaşmıştı. Seyircinin özlediği Captain America bu filmle tekrardan ekranlara dönebilir.

captain-america

Death

Death karakteri çizgi romanda Deadpool ile fırtınalı bir aşk yaşıyor. Belki de Deadpool 3 filmine Death karakterini davet ederek Marvel izleyicileri biraz da romantizm yaşatabilir.

death

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz